پوشش سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت

نصب سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت با کمترین هزینه

پوشش سقف حیاط خلوت، پاسیو و نورگیر امروزه کار آسان‌تری شده است، پوشش سقف نورگیر و پوشش سقف حیاط خلوت به روش‌های جدید صورت می‌گیرد. پوشش سقف نورگیر، سقف پاسیو و نورگیر یکی از نگرانی‌های سازندگان واحدهای مسکونی است.

در بام یا در حیاط فضا های آزاد و بدون استفاده میتوانند به شکل یک آلاچیق , فضائی مفرح ایجاد نمایند و محلی مناسب برای گردهمائی های دوستانه باشند.مزیت آلاچیق های ما نسبت به سایر محصولات مشابه تنوع رنگ و شکل و روشنایی نسبی آن می باشد. پوشش ورودی آپارتمان یا ساختمان میتواند ضمن محافظت درب ورودی از آفتاب و باران به ساختمان شخصیت جدیدی ببخشد و بر زیبائی مجموعه درب بیفزاید.پوشش تمام یا قسمتی از فضای حیاط بعنوان پارکینگ ضمن محافظت اتومبیل ها در مقابل برف و باران و … فضای حیاط را از سادگی در آورده و بعنوان یک عنصر معماری مورد توجه قرار گیرد.

بسیاری از استخر های خانگی بدلیل مسائل مشرفیت و یا حفظ پاکیزگی آب و خفظ دمای آب عملاً قابل استفاده نیستند. پوشش سقف استخر و دیواره های آن با ورق های پلی کربنات و با رعایت نکات فنی مربوطه بهترین پیشنهاد است.

امروزه از مهمترین مسایل در ساختمان استفاده از فضای مفید در آپارتمان ها می باشد . شرکت سارین پوشش این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است . برخی از مزایای مهم این سقف ها برای حیاط خلوت ( پاسیو ) و یا تراس منزل خود از این قبیل می باشد : نشکن و مقاوم در برابر اشیای سنگین و تحمل بارهای سنگین ، ورق های پلی کربنات مجهز به سیستم حرارتی و عدم نفوذ گرما و سرما به داخل می باشد ، نور دهی  بالا ، عدم دید از بیرون و داخل ، قابل شستشو ، همراه با آب بندی کامل بدون نفوذ آب و گرد و غبار ، دارای پنجره تهویه هوا و ورودی به سقف ، دارای جک دریچه جهت سهولت باز و بسته شدن دریچه ، سایبان و آفتاب گیر ، نصب در کوتاهترین زمان می باشد.