نصب سقف کاذب حیاط خلوت

ویژگی سقف حیاط خلوت

در آپارتمان ها پوشش سقف حیاط خلوت می تواند روی سقف حیاط خلوت و  روی طبقه هم کف یا بر روی سقف حیاط خلوت آخرین طبقه که بعنوان پوشش نورگیر سا ختمان می با شد  اجرا می شود ، به علت فضای  باز و همچنین  ارتباط مستقیم که با فضای بیرون دارددر  معرض گرد و خاک وآشغال  و بارندگی می باشد.

پوشش سقف حیاط به عنوان محافظی برای تمیز نگه داشتن حیاط خلوت بسیارمفید می باشد، تنها گزینه پوشش سقف حیاط خلوت طبقه هم کف،  سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی ، میباشد و از ورق پلی کربنات میتوان برای پو شش از پشت بام استفاده کرد .

از سقف های پارچه ای هم می توان برای حیاط خلوت استفاده کرد سقف ها پارچه ای  از مزاحمت نور جلوگیری می کند و در عین حال مانع از  اختلالی در تهویه هوای در پاسیو می شود پارچه ای مورد استفاده در سقف حیاط خلوت می تواند متاسب با دکوراسیون داخلی فضای خانه باشد، تا هماهنگی بیشتری را در فضا مشاهده شود.

همچنین می توان در صورت عدم نیاز به راحتی آنها را جمع کرد یا پارچه آنها را بدون هزینه خیلی زیاد تعویض کرد چوب های بامبو ، به دلیل  ظاهری زیبا و هم با سایه هایی که روی زمین ایجاد کرده زیبایی کلی فضا رو هم تحت تاثیر قرار دادهاست می توان از ترکیب مواد و مصالح مختلف برای حیاط خلوت استفاده کرد.

جذابیت فضای حیاط خلوت به وسیله سقف های مشبک آلومینیومی بیشتر می شود، این سقف هآلومینیوم  علاوه بر مقاومت خوب  با طرح ها و نقش های مختلفی که دارند باعث انتخاب بارزتر ما می شود.

به بازی های نور و سایه ای که این سقف ها تا باعث شده  که استفاده از این سقف ها در فضاهای مدرن بر زیبایی حیاط خلوت خانه تاثیرگذار باشد. بهترین گزینه استفاده از سقف های متحرک است. این سقف ها با قابلیت جمع شوندگی می توانند  در خلق فضایی جدیددخالت کنند .

این سقف ها را می توانید در طول روز باز کرد و جلوی ورود نور مزاحم را گرفت  و در شب هنگام با جمع کردن آن از نمای زیبای آسمان پر ستاره بهره گرفت سقف ها تاثیر زیادی بر زیبایی فضایخانه دارند .

پس بهتر است که از سقف های خلاقانه استفاده کنیم ، استفاده خلاقانه از پارچه برای طراحی سقف، تراس معمولی را به تراسی منحصر به فرد تبدیل می کند . پس قدرت دگرگونی سقف ها را دست کم نگیرید.

سقف حیاط خلوت برای ایجاد نور در ساختمان ها کاربرد دارد که به وسیله سقف شفاف یا بدون سقف ساخته می شود. برای تغییر فضای کسل‌کننده حیاط خلوت نیازی به خرید وسایل و صرف هزینه زیاد نیست.برای این کار  کافیست از وسایل موجود به شکلی شاد و رنگی استفاده کنید  با استفاده رنگ‌های روشن، طرح گل‌های درشت را روی یک موکت ساده پیاده کنیم یا گچ‌بری آماده و باقی‌مانده از سقف را نارنجی براق کنیم . و همچنین گذاشتن آن روی میز ضمن دکوری بودن باعث می‌شود رومیزی روزهای طوفانی در جای خود ثابت بماند.