نصب سقف کاذب حیاط خلوت

نصب سقف کاذب حیاط خلوت

نصب سقف کاذب حیاط خلوت

خ پیامبر شرقی خ شاهد 2 خ پیامبر شرقی خ شاهد خ پیامبر شرقی خ شاهد4

نصب سقف حیاط خلوت خیابان پیامبر خیابان شاهد

شرکت سازنده:سارین پوش
رنگ سازه:نقرهای
پوشش:ورق پلی کربنات ۶ میل

سقف های کاذب اولیه به صورت قطعات پلاستیکی در سالهای ۱۳۶۵ به بعد در اولین سقف های کامپوزیت کُرمیت به کار رفت. اما گران بودن مصالح ، نچسبیدن به گچ و خاک و خزش باعث گردید که استفاده از آن مقید گردد. از سوی دیگر انواع تولیدات ورق گالوانیزه به صورت رابیتس در شکلها و فرمهای مختلف و تولید مواد اولیه آن (ورق گالوانیزه) در ایران ، ما را به سمت استفاده از این محصول سوق داد.

نصب سقف‌های کاذب با کمک ابزار مناسب این‌کار بسیار آسان است. اگرچه شما می‌توانید شخصا آن‌را نصب کنید، اما توصیه می‌شود که نصاب‌های حرفه‌ای این کار را انجام دهند.
در صورت نیاز به تعمیرات، ازنو سوار‌کردن پنل‌های سقف‌کاذب آسان می‌باشد.
سقف کاذب نقشی کلیدی در جذب صدا و خواص صوتی ساختمان (از‌نظر انعکاس صدا) ایفا‌می‌کند. این سقف طوری طراحی شده که با کمک به کاهش سروصدا فضایی آرام ایجاد ‌می‌کند.
از آنجا که سقف‌های کاذب قابل جابجایی هستند، استفاده از آن‌ها نسبت به تعمیر و بازسازی کل سقف در زمان بروز خسارت امری مقرون‌به‌صرفه می‌باشد.
ثابت شده است که سقف‌های کاذب ازنظر مصرف انرژی مقرون ‌به‌صرفه هستند زیرا در طول تابستان گرما و در طول زمستان سرما را کاهش می‌دهد، بنابراین هزینه صورت‌حساب‌های برق را کم‌می‌کند.
مشاورین ما در عین حال سعی دارند بهترین گزینه را به شما پیشنهاد کنند، به این خاطر که مجموعه سارین پوش صفر تا صد نصب سقف کاذب حیاط خلوت منزل  و محل کار شما را می تواند اجرا کند. پس نگران هیچی نباشید، اگر فضای شما نیازمند سقف کاذب باشد یا دکراتیو کردن پاسیو یا حیاط خلوت شمارا راهنمایی خواهیم کرد. از نصب کاغذ دیواری تا کفپوش یا دیوار پوش و همچنین آکوستیک کردن  در خدمت شما هستیم.