اجرای سقف پاسیو

اجرای سقف پاسیو

اجرای سقف پاسیو

طراحی و پاسیو یا حیاط خلوت مکانی بدون استفاده در ساختمان ها می باشد. با احداث پوشش مناسب سقف برای حیاط خلوت خود، می توانید از این به بهترین شکل استفاده کنید سقفی است که کاملا آببند بوده و  قابلیت بازو بسته شدن توسط جک های مخصوص را دارا می باشد و همانند پنجره ای سقفی برای شما عمل خواهد کرد که کلیه نورگیری واحد خود را از سقف پاسیو تامین کنید.

اجرای سقف پاسیو
پوشاندن سقف حیاط خلوت
پاسیو

برای پاسیو ها می توانید از ترکیب مواد و مصالح مختلف استفاده کنید. امروزه از مهمترین مسایل در ساختمان استفاده از فضای مفید در آپارتمان ها می باشد. مثلا در اجرای سقف پاسیو غرب تهران ترکیب صفحات نیمه شفاف و پروفیل آهن  برای اجرای سقف پاسیو غرب تهران استفاده شده است. این صفحات نیمه شفاف به شما اجازه می دهد تا به روشی مطلوب از نور طبیعی روز استفاده کنید و همینطور استفاده دریپه تهویه هوا ،حال و هوای پاسیوهای خود را عوض کنید.

یکی از راه های عبور دزد به منازل از طریق پاسیو است.که شرکت سارین پوش با طراحی سقف مدل حصاری از عبور دزد پاسیو را غیر ممکن ساخته است .در مدل حصاری شما با یک تیر دو نشان را مورد هدف قرار میدهید یک مسقف کردن پاسیو و دوم عبور دزد را غیر ممکن ساخته اید.

انتقال حرارت و روشنایی در هیچ از پوشش ها بصورت صدرصد نمی باشد.چون مقداری از این حرارت و نور جذب پوشش سقف و یا منعکس می شود. استفاده از نورگیر حبابی شکل، در مقدار و ابعاد گوناگون یکی از ایتم های اصولی برای پوشش سقف پاسیو می باشد.پوشش سقف می تواند بر روی طبقه هم کف برای پوشش نور کافی در آپارتمان ها به اجرا در آید.پوشش سقف می تواند محافظ تراس خلوت باشدو می تواند آن را پاک نگه دارد.

در حال حاضر سارین پوش با دارا بودن مجهزترین ابزارآلات روز و کادر مجرب ، با اجراء و به اتمام رساندن صدها پروژه پوشش سقف پاسیو ،نورگیر، رستوران ، سقف استخر ، سقف کاذب و سقف حیاط گام مهمی را در صنعت ساختمان (پوشش سقف نورگیر ) بر داشته است .

پیشنهاد نخست سارین پوش کار برای پروژه هایی (طبقه اول) و پوشش سقف پاسیو و حیاط خلوت استفاده از نورگیرهای حبابی با اکرولیک است. با تعبیه سیستم بازشو روی نورگیرهای سقفی امکان دسترسی به فضای بالای آنها (برای نظافت) و تهویه و تبادل

جریان هوا به آسانی میسر می گردد. این نورگیرها روی سازه های فلزی پروفیل قرار گرفته و با اتصالات مخصوص نصب می گردندپیشنهاد دیگر جهت مسقف کردن چنین مکانهایی استفاده از ورقهای پلی کربنات است که در این صورت همه خواص و خصوصیات نورگیرهای اکرولیک را نخواهد داشت.

استراکچر استفاده شده در اجرای سقف پاسیو پروفیل آهن ،پوشش پلی کربنات یا حبابی ،چسب خصوص یا ایزوگام ،دریچه تهویه هوا ،جک و غیره استفاده شده است. شرکت سارین پوش مجری انواع سقف های پلی کربنات ،حبابی،سقف پاسیو ،حیاط خلوت ، اجرای سقف پاسیو ،سقف کاذب حیاط خلوت ،نورگیر پشت بام ،اجرای سقف پاسیو در غرب تهران و… میباشد.
قبل از هر اقدامی کارشناسان شرکت از محیط اجرای کار بازدید کاملا رایگان به عمل می آورند بعد از بازدید و طراحی تیم اجرای شروع کار می کنند.

شرکت سارین پوش طراح و مجری سقف حیاط خلوت، سقف پاسیو، سقف نورگیر، مسقف کردن فضا های باز  ، پوشش استخر ، سقف کاذب ، بارانگیر ، اجرای سایبان ، اجرای گلخانه ، اجرای انباری و …

امروزه برای تامین نور و روشنایی  در پاسیو به استفاده ازنورگیر اقدام می کنند در گذشته از شیشه ها استفاده می شد ولی با توجه به خطرات ناشی از شیشه استفاده از نورگیر حبابی مناسب می باشد. انتقال حرارت و روشنایی در هیچ از پوشش ها بصورت صدرصد نمی باشد.چون مقداری از این حرارت و نور جذب پوشش سقف و یا منعکس می شود. استفاده از نورگیر حبابی شکل، در مقدار و ابعاد گوناگون یکی از ایتم های اصولی برای پوشش سقف پاسیو می باشد.پوشش سقف می تواند بر روی طبقه هم کف برای پوشش نور کافی در آپارتمان ها به اجرا در آید.پوشش سقف می تواند محافظ تراس خلوت باشدو می تواند آن را پاک نگه دارد. اگر پاسیو یا حیاط خلوت با مصالح شفاف مسقف شود باید بازشوهای مناسب و کافی جهت تهویه در نظر گرفته شود.
نمونه کار سقف پاسیو بیشتر را متوان در سایت شرکت سارین پوش مشاهده فرمائید.