اجرای سقف پاسیو غرب تهران

اجرای سقف پاسیو غرب تهران(شهر زیبا)

اجرای سقف پاسیو غرب تهران

 

اجرای سقف پاسیو (شهر زیبا) اجرای سقف پاسیو (شهر زیبا) اجرای سقف پاسیو (شهر زیبا) اجرای سقف پاسیو (شهر زیبا)

شرکت سازنده :سارین پوش 
سازه :فلزی 
رنگ سازه :نقره ای 
پوشش:ورق پلی کربنات ۶ میل 
کشور سازنده پوشش:تایوانی 

شرکت سارین پوش  طراح و مجری سقف حیاط خلوت ، سقف پاسیو ، سقف نورگیر، پوشش خرپا فضایی ، پوشش استخر ، سقف کاذب ، بارانگیر ، اجرای سایبان ، اجرای گلخانه ، اجرای انباری، سقف متحرک  و …

انواع پوشش سقف پاسیو غرب تهران

  1.  سقف پلی کربنات
  2. سقف پلکسی گلس
  3. سقف نورگیر حبابی
  4. سقف شیروانی
  5. سقف فایبر گلس
  6. سقف شیروانی 
  7. ایرانیت

آیا شما هم تو فکر یک سقف هستید؟ اما شاید بی روزنه بودن آن چندان برایتان مهم نباشد! اجرای سقف پاسیو غرب تهران یا حتی یک سایبان در این تابستان گرم می تواند حیاط خلوت کوچک یا پاسیو شما را تبدیل به فضایی مطبوع برای گذراندن بعد از ظهر ها، استراحت و صرف صبحانه و عصرانه کند.

برای پاسیو ها و حیاط خلوت هایتان می توانید از ترکیب مواد و مصالح مختلف استفاده کنید. مثلا در عکس بالا که یکی از پروژه های شرکت سارین پوش است، که اجرای سقف پاسیو غرب تهران ترکیب صفحات نیمه شفاف و پروفیل آهن  برای اجرای سقف پاسیو غرب تهران استفاده شده است. این صفحات نیمه شفاف به شما اجازه می دهد تا به روشی مطلوب از نور طبیعی روز استفاده کنید و همینطور استفاده دریپه تهویه هوا ،حال و هوای پاسیوهای خود را عوض کنید.

اگر علاقه مند به داشتن خانه ای هوشمند هستید، استفاده از سقف های متحرک بهترین گزینه برای شما است. این سقف ها با قابلیت جمع شوندگی خود می توانند شما را در خلق فضایی جدید دراجرای سقف پاسیو همراهی کنند. این سقف ها را می توانید در طول روز باز کنید و جلوی ورود نور مزاحم را بگیرید و در شب هنگام با جمع کردن آن از نمای زیبای آسمان پر ستاره لذت ببرید.