سقف نورگیر

اجرای سقف نورگیر به وسیله ورق شیری رنگ

اجرای سقف نورگیر به وسیله ورق شیری رنگ

شهرآرا شهرآرا2 شهرآرا3

ا

 سقف نورگیر به وسیله ورق شیری رنگ
مجری : شرکت سارین پوش
سقف : اجرای سقف نورگیر
مدل : شیب دار تخت
محل اجرا : شهرآرا
ابعاد سقف : ۴٫۰ متر در۳٫۰ متر
نوع پوشش : پلی کربنات ۶ میل شیری
ابعاد دریچه بازدید : ۶۰ سانتی متر در ۶۰ سانتی متر
سازه : آهنی
رنگ سازه : نقره ای
مدت زمان اجرا : ۱روز کاری
کشور تولید کننده ورق : تایوان

 سقف نورگیر،  امروزه کار آسان‌تری شده است، پوشش سقف نورگیر به روش‌های امروزی انجام میشود . پوشش سقف نورگیر یکی از نگرانی‌های سازندگان واحدهای مسکونی است. در این مقاله به چگونگی بهره‌برداری مناسب از انواع پوشش‌ها برای مسقف نمودن این فضاها می‌پردازیم.

ما به هر خانه ای وارد می شویم؟!

طیف گسترده محصولات ما , موجب می شود در هر خانه ای وارد شویم.اگر خانه ای پاسیو داشته باشد بهترین پیشنهادات برای پوشاندن سقف نورگیر در اختیار ماست حداقل فایده  پوشاندن پاسیو در طبقه اول یا بام حفظ انرژی , و کاهش گرد و غبار و کثیفی , ممانعت از ورود حشرات , پرندگان و خزندگان است.اگر اهل ورزش باشیم این فضا برای این منظور ایده ال است.

در بام یا در حیاط فضا های آزاد و بدون استفاده میتوانند به شکل یک آلاچیق , فضائی مفرح ایجاد نمایند و محلی مناسب برای گردهمائی های دوستانه باشند.مزیت آلاچیق های ما نسبت به سایر محصولات مشابه تنوع رنگ و شکل و روشنایی نسبی آن می باشد.

پوشش ورودی آپارتمان یا ساختمان میتواند ضمن محافظت درب ورودی از آفتاب و باران به ساختمان شخصیت جدیدی ببخشد و بر زیبائی مجموعه درب بیفزاید.پوشش تمام یا قسمتی از فضای حیاط بعنوان پارکینگ ضمن محافظت اتومبیل ها در مقابل برف و باران و … فضای حیاط را از سادگی در آورده و بعنوان یک عنصر معماریمورد توجه قرار گیرد.

بسیاری از استخر های خانگی بدلیل مسائل مشرفیت و یا حفظ پاکیزگی آب و خفظ دمای آب عملاً قابل استفاده نیستند. پوشش استخر  و دیواره های آن با ورق های پلی کربنات و با رعایت نکات فنی مربوطه بهترین پیشنهاد است.